ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଅଯଥା ଗୁଜବର ଶିକାର ନ ହେବାକୁ ମାନ୍ୟତାଙ୍କ ଅନୁରୋଧ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମାନ୍ୟତା ଦତ୍ତ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଜାରି କରି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ କର୍କଟ ରୋଗ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ବାରଣ କରିଛନ୍ତି । ମାନ୍ୟତା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ର୍ନିଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କଳ୍ପନା ଏବଂ ଅବାଞ୍ଛିତ ଗୁଜବର ଶିକାର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସଞ୍ଜୟ ଷ୍ଟଜ-୧ ଫୁସଫୁସ କର୍କଟ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା । ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସେ ଶୀଘ୍ର ଆମେରିକା ଯିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଉଛି ଯେଉଁମାନେ ସଞ୍ଜୁଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆମକୁ ସମସ୍ତ ଶକ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥନା ଆବଶ୍ୟକ । ବିଗତ ବର୍ଷଗୁଡିକରେ ପରିବାର ବହୁତ ମୁସ୍କିଲ୍ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିଛି । ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଅତିକ୍ରମ କରିବ । ତଥାପି ସଞ୍ଜୁଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ କଳ୍ପନା ଏବଂ ଅବାଞ୍ଛିତ ଗୁଜବର ଶିକାର ନହେବାକୁ ମୋର ହୃଦୟରୁ ଅନୁରୋଧ । କେବଳ ଆମର ପ୍ରେମ, ଉଷ୍ମତା ଏବଂ ସହଯୋଗରେ ଆମକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ । ଆଗକୁ ଥିବା ଆହ୍ୱାନଗୁଡିକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆମକୁ ପୁନର୍ବାର ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଆମେ କେବଳ ପ୍ରାର୍ଥନା ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ଖୋଜୁ ଏବଂ ଆମେ ଜାଣୁ ଯେ ଅନ୍ୟ ପାଶ୍ୱର୍ରେ ବିଜେତା ଭାବରେ ଉଭା ହେବା, ଯେପରି ଆମର ସର୍ବଦା ଅଛି । ଆସନ୍ତୁ ଏହି ସୁଯୋଗକୁ ଆଲୋକ ଏବଂ ସକାରାତ୍ମକତା ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *