ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ପରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା କିଏ?

0 54

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ମହାନ କ୍ରିକେଟର ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ୧୫ ଅଗଷ୍ଟରେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ଘୋଷଣା କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ଧୋନିଙ୍କୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରାଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ଉପରେ ଫିଲ୍ମ ଆସିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ତାହାକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଗଳ ପ୍ରାୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି କେଉଁ ଅଭିନେତା ଧୋନିଙ୍କ ପ୍ରିୟ । ଧୋନିଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ହେଉଛନ୍ତି ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତ । ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ କଳାକାରଙ୍କୁ ଅନେକଥର ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ପରେ ଧୋନିଙ୍କ ଦୁଇ ନମ୍ବରରେ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ହେଉଛନ୍ତି ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁପରଷ୍ଟାର ସୁର୍ଯ୍ୟା । ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୧୮ ରେ ଯେତେବେଳେ ଧୋନି ତାମିଲନାଡୁ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗର ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଧୋନୀ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଧୋନି କହିଥିଲେ ଯେ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ପରେ ତାମିଲ ସିନେମାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା । ଧୋନି ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସୂର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ତାମିଲ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଫିଲ୍ମ ସିଙ୍ଗହମକୁ ସବ୍ଟାଇଟଲ ସହିତ ଦେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । କେତେକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ଧୋନିଙ୍କ ପ୍ରିୟ ତାରକା ହେଉଛନ୍ତି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଜନ୍ ଅବ୍ରହାମ । ବ୍ୟାଟ୍ ଏବଂ ବଲ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ଏହି ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କ୍ରିକେଟର ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ ଗୀତକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ । ସେ କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ପୁରୁଣା କ୍ଲାସିକ୍ ଗୀତକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.