ଆସାମ ବନ୍ୟା ସହାୟତା ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଦେଲେ 1 କୋଟି

0 66

ଗୁଆହାଟୀ: ଆସାମରେ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ପାଇଁ ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ମଙ୍ଗଳବାର ଏକ ସରକାରୀ ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି। ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଉଦାରତା ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସା କରି ଆସାମ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସରବାନନ୍ଦ ସୋନୋୱାଲ ଟ୍ଵିଟ୍‌ କରି କହିଛନ୍ତି । ଆସାମ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ପାଇଁ 1 କୋଟି ଟଙ୍କା ଅବଦାନ ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଜୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ। ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ଆପଣ ସର୍ବଦା ସହାନୁଭୂତି ଏବଂ ସମର୍ଥନ ଦେଖାଇଛନ୍ତି। ଆସାମର ପ୍ରକୃତ ବନ୍ଧୁ ଭାବରେ ବିଶ୍ବ ମଞ୍ଚରେ ତୁମର ଗୌରବ ବହନ କରିବାକୁ ଭଗବାନ ତୁମକୁ ସମସ୍ତ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦିଅନ୍ତୁ । ସରକାରୀ ପ୍ରକାଶନ ଅନୁଯାୟୀ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଗତ ବର୍ଷ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ପାଇଁ 2 କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଥିଲେ। ପୂର୍ବବର୍ଷ ପରି ଚଳିତବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଆସାମରେ ଏକ ଭୟଙ୍କର ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଦେଇଛି, ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 22 ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ 113 ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ମେ 22 ତାରିଖରୁ ଭୂସ୍ଖଳନରେ 26 ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୌସୁମୀ ବର୍ଷା ହେତୁ ଦୁଇ ମାସର ଆସାମ ବନ୍ୟାରେ ଅଗଷ୍ଟ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଉନ୍ନତି ଘଟିଛି, କିନ୍ତୁ ଚାରି ଜିଲ୍ଲାର 21 ଟି ଗାଁରେ ପ୍ରାୟ 6,000 ଲୋକ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଜିଲ୍ଲାଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ଧମାଜୀ, ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର, ବକସା ଏବଂ ଚାରିଏଡୋ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.