ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବିଗ୍ ଟ୍ୱିଷ୍ଟ

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍ ଚାଟ୍ରେ ଡ୍ରଗ୍ କାରବାର ଲିଙ୍କ୍

ମୁମ୍ବାଇ : ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଏକ ବଡ଼ ମୋଡ଼ ଆସିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ବାହାରିଛି, ଯାହା ସିବିଆଇ ଅନୁସନ୍ଧାନର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ହ୍ୱାଟସ୍ ଆପ୍ ·ଟ୍ ଡ୍ରଗ୍ ଷଡଯନ୍ତ୍ରକୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଛି । ଏଥିରେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏଗୁଡ଼ିକ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ·ଟ୍, ଯାହା ରିୟା ଡିଲିଟ୍ କରିଥିଲେ । ପ୍ରଥମ ·ଟ୍ ରିୟା ଏବଂ ଗୌରବ ଆର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ । ଗୌରବଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ ଡିଲର ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଉଛି । ଏହି ·ଟରେ ଲେଖା ଅଛି, ଯଦି ଆମେ ଜଟିଳ ଔଷଧ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ମୁଁ ଅଧିକ ଔଷଧ ବ୍ୟବହାର କରି ନାହିଁ । ରିୟା ୮ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୧୭ ରେ ଗୌରବଙ୍କୁ ଏହି ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇଲେ । ଦ୍ୱିତୀୟ ·ଟ୍ ମଧ୍ୟ ରିୟା ଏବଂ ଗୌରବଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ । ଏଥିରେ ରିୟା ଗୌରବଙ୍କୁ ପ·ରନ୍ତି, ‘ତୁମର ଏମ୍ଡି ଅଛି କି?’ ଏଠାରେ ଏମ୍ଡିର ଅର୍ଥ ମିଥାଇଲନ୍ ଡାଇଅକ୍ସି ମିଥାମଫେଟାମାଇନ ଯାହା ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ । ଏଥିସହିତ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସାମୁଏଲ ମିରାଣ୍ଡା ଏବଂ ରିୟାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ·ଟ୍ ଅଛି, ଯେଉଁଥିରେ ମିରାଣ୍ଡା କୁହନ୍ତି, ‘ହାଏ ରିୟା, ଷ୍ଟଫ୍ ପ୍ରାୟ ସରିଯାଇଛି ।’ ଏହି ·ଟ୍ ୧୭ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୦ ତାରିଖ ଅଟେ । ଏହା ପରେ ମିରାଣ୍ଡା ରିୟାଙ୍କୁ ପ·ରିବା ପରେ, ଆମେ ଶୋଭିଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଏହା ନେଇ ପାରିବା କି? କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର କେବଳ ହ୍ୟାସ୍ ଏବଂ ଗୁଣ୍ଡ ଅଛି । ଏଠାରେ ହ୍ୟାସ୍ ଏବଂ ବୁଡ୍ କମ୍ ତୀବ୍ରତା ଔଷଧ ଭାବେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାରେ ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ (ଇଡି) ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ହ୍ୱାଟସ୍ ଆପ୍ ·ଟରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ ରିୟାଙ୍କ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଇଡି ସହିତ ସିବିଆଇର ଟିମ୍ ରିୟାଙ୍କ ଫୋନର ତଥ୍ୟ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବ । ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଇଡି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଫୋନ୍ ଏବଂ ଲାପଟପ୍ ଜବତ କରିଛି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ସ୍ୱାମୀ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ଦୁବାଇର ଜଣେ ଡ୍ରଗ୍ ଡିଲରଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ । ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ଘରେ ରହୁଥିବା ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନିଙ୍କୁ ସିବିଆଇ ଡିଆର୍ଡିଓ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ପ୍ରାୟ ୧୪ ଘଣ୍ଟା ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *