‘ଶିବସେନାର ସୋନିଆ ଆର୍ମି ଆତଙ୍କବାଦ ଚଳାଇଛନ୍ତି’

0 80

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରନାୱତ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଫେରିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ସୋମବାର ସକାଳେ ମନାଲି ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ ପହଞ୍ଚି ସେ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରି ଶିବସେନାକୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇରେ ପୂର୍ବଭଳି କୌଣସି ସୁରକ୍ଷା ନାହିଁ । ଏଥିପାଇଁ ସେ ଶିବସେନାଙ୍କୁ ସୋନିଆ ସେନା ସହ ତୁଳନା କରିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ରନାୱତ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ ଅବତରଣ କରିବା ମାତ୍ରେ ମୋର ସୁରକ୍ଷା କେବଳ ନାଁକୁ ରହିଯାଇଛି । ଲୋକମାନେ ଆନନ୍ଦରେ ଖୁସି ମନାଇଛନ୍ତି । ମନେହେଉଛି ମୁଁ ଏଥର ଆଉ ଏକ ଜୀବନ ପାଇଛି । ଗୋଟିଏ ଦିନ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ମା’ଙ୍କ ପଣତକାନିରେ ଶୀତଳତା ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି । ଶିବସେନାର ସୋନିଆ ଆର୍ମି ମୁମ୍ବାଇରେ ଆତଙ୍କବାଦୀର କଥା କହୁଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କଙ୍ଗନା ରନାୱତ୍ ଆଉ ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଦିଲ୍ଲୀର ହୃଦୟକୁ ଚିରିଦେବା ପାଇଁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ସେଠାରେ ରକ୍ତପାତ ହୋଇଛି । ସୋନିଆ ସେନା ମୁମ୍ବାଇରେ ଆଜାଦ କାଶ୍ମୀରର ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ସ୍ୱାଧୀନତାର ମୂଲ୍ୟ କେବଳ ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରିବା । ମୋତେ ତୁମର ସ୍ୱର ଦିଅ, ନଚେତ୍ ଦିନଟି ଦୂର ନୁହେଁ ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାଧୀନତା କେବଳ ଏବଂ କେବଳ ରକ୍ତରେ ହିଁ ଲେଖାହେବ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ କଙ୍ଗନା ରନାୱତ ନିଜର ଅଭିଯୋଗରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ନିଜକୁ ଅସୁରକ୍ଷିତ ମନେ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଧମକଚମକ ଦିଆଯାଉଛି । କଙ୍ଗନା ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ଏବଂ ଶିବସେନା ସହ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ନିଜର ଲଢ଼େଇ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସେ ରାଜ୍ୟପାଳ ଭାଗତ ସିଂ କୋଶିୟାରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ରବିବାର ଦିନ ଭେଟିଥିଲେ । କଙ୍ଗନା ରନାୱତ ସକାଳେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଭାରି ହୃଦୟରେ ମୁମ୍ବାଇ ଛାଡିଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ମୋତେ ବାରମ୍ବାର ଗାଳିଗୁଲଜ କରାଯାଉଥିଲା ଏବଂ ଭୟଭୀତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଥିଲା । ମୋ ଘର ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଅଫିସ୍ ଭାଙ୍ଗି ଦିଆଗଲା । ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇ ଏବେ ପାକିସ୍ତାନ ହୋଇଯାଇଛି ବୋଲି ଯାହା କହିଥିଲି ତାହା ସତ୍ୟ ମନେହେଉଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.