ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ

ମୁମ୍ବାଇ : ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାୟଲ ଘୋଷଙ୍କ ସହ ଯୌନଶୋଷଣର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପାୟଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ କଶ୍ୟପ ତାଙ୍କ ସହ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ କରିଥିଲେ । ସେଥିଲାଗି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରି ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ନିକଟରେ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ଓ ଜାତୀୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାୟଲଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । ପାୟଲ ଘୋଷ ଟୁଇଟ୍ କରି ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ କରି କହିଛନ୍ତି, ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ ମୋ ସହ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ କରି ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି । ଦୟାକରି ଏହା ବିରୋଧରେ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉ । ଏପରିକି ମୁଁ ଜାଣେ ସେ ମୋର ସହ କ୍ଷତି କରିପାରନ୍ତି । ମୋତେ ସୁରକ୍ଷା ଦିଆଯାଉ ମୋ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଅଛି । ପାୟଲ ଘୋଷଙ୍କ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ମହିଳା ଆୟୋଗର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରେଖା ଶର୍ମା ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, ‘ତୁମର ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଜାତୀୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଦୃଷ୍ଟି ଦେବେ । ସେପଟେ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ମୋତେ ଚୁପ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଏତେ ସମୟ ଲାଗିଲା । କେହି ମୋ ଉପରେ ଏତେ ମିଛ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିନାହାଁନ୍ତି । ମୁଁ କେବଳ କହିବି ତୁମର ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗ ଭିତ୍ତିହୀନ । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୋତେ ଦୋଷ ଦେଉଛନ୍ତି, ମୋ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରକୁ ଏକାଠି ଟାଣିଲେ ମଧ୍ୟ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ମାମଲାରେ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ପୀଡିତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାୟଲ ଘୋଷଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଉ ବୋଲି ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରକାଶଥାଉ ଯେ, ପାୟଲ ଘୋଷ ଫିଲ୍ମ ‘ପଟେଲଙ୍କ ପଞ୍ଜାବୀ ଶାଡି’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ପରେଶ ରାୱଲ ଏବଂ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପାୟଲ ସିରିୟଲ ନିଭାନା ସାଥିଆରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *