ଟିସିଏଲ୍ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଥମ ଭିଡିଓ କଲ୍ କ୍ୟୁଏଲିଡି ୪କେ ଟିଭିର ଶୁଭାରମ୍ଭ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଟିସିଏଲ୍ ସର୍ବଭାରତୀୟ ଟପ୍-ଦୁଇ ଟେଲିଭିଜନ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏବଂ ଅଗ୍ରଣୀ ଉପଭୋକ୍ତା ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ନୂତନ ୨୦୨୧ ସି ସିରିଜ୍ ରେ ଲାଇନ୍ଅପ୍ ଟିଭି: ମ୍ୟାଜିକ୍ କ୍ୟାମେରା ସହିତ ମିନି ଏଲଇଡି କ୍ୟୁଏଲିଡି ୪କେ ସି୮୨୫, ଗେମ୍ ମାଷ୍ଟର ସହିତ କ୍ୟୁଏଲିଡି ୪କେ ସି୭୨୮ ଏବଂ ଘରୋଇ ଆମୋଦପ୍ରମୋଦ ପାଇଁ ଭିଡିଓ କଲ୍ କ୍ୟାମେରା ସହିତ କ୍ୟୁଏଲିଡି ୪କେ ସି୭୨୫ ର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଛି ।ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ମଡେଲଗୁଡିକରେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ମଧ୍ୟରେ ୧୨୦ଐଚ୍ଛ କ୍ୟୁଏଲିଡି ୪କେ, ଡଲବି ଭିଜନ, ଡଲବି ଭିଜନ ଆକ୍ୟୁ, ଡଲବି ଆଟମୋସ୍, ଆଇମାକ୍ସ ବର୍ଦ୍ଧିତ, ଗେମ୍ ମାଷ୍ଟର, ହ୍ୟାଣ୍ଡସ୍-ଫ୍ରି ଭଏସ୍ କଂଟ୍ରୋଲ୍ ୨.୦, ଟିସିଏଲ୍ ସ୍ମାର୍ଟ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ରହିଛି । ମେଗା ଶୁଭାରମ୍ଭ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇ ଟିସିଏଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଜେନେରାଲ୍ ମ୍ୟାନେଜର ମାଇକ୍ ଚେନ୍ କହିଛ”ି, “ନୂତନ ଲଂଚ ନୂତନ ଯୁଗ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଜ୍ଞାନକୌଶଳ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍କର୍ଷତା ପ୍ରଦାନ ପାଇଁ ଟିସିଏଲ୍ ର ପ୍ରତିଶୃତିବଦ୍ଧତାକୁ ଦର୍ଶାଉଛି । ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆରମ୍ଭରୁ, ଅପରେସନ୍ ଅଭିନବ ଏବଂ ଉନ୍ନତ ଉତ୍ପାଦ ଅଫର୍ ସହିତ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଜାରି ରଖିଛି ଯାହା ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟରେ ଚମତ୍କାର ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ସହିତ ପ୍ୟାକ୍ ହୋଇଛି ।ଏହି ଶୁଭାରମ୍ଭଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ବ୍ରାଣ୍ଡର ନେତୃତ୍ୱ ଆଭିମୁଖ୍ୟକୁ ଆହୁରି ବୃଦ୍ଧି କରିବ, ଯେତେବେଳେ ଗ୍ରାହକମାନେ ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ଦେଖିବା ଏବଂ ଖେଳ ଭଳି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଅପେକ୍ଷା ଟିସିଏଲ୍ କୁ ପସନ୍ଦ କରିବାର ଅଧିକ କାରଣ ପ୍ରଦାନ କରିବେ । ନୂତନ ସି୮୨୫ ହେଉଛି ଏକ ସର୍ବ ଦକ୍ଷତା ସମ୍ପନ୍ନ, ଯାହାକି ଇମର୍ସିଭ୍ ଟିଭି ଦର୍ଶନ, ଉନ୍ନତ ଖେଳ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁ, ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ନିରବଚ୍ଛିନ୍ନ କଥାବାର୍ତା ହେଉ । ସ୮୨୫ ଟିସିଏଲ୍ ମିନି ଏଲଇଡି ଦୁନିଆକୁ ଏକ ଲ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ, ଟିଭି ସିଧା ସଳଖ ବ୍ୟାକ୍ ଲାଇଟ୍ ମୋଡ୍ ଗ୍ରହଣ କରେ ଯାହା ଗ୍ରେନ୍ ଆକାର ପାରମ୍ପାରିକ ଖଋଊ ର ଯଥେଷ୍ଟ ହ୍ରାସ କରିଥାଏ । ଟିଭି ଡଲବି ଭିଜନ ଐଊଜ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କର ଟିଭି ଅଭିଜ୍ଞତାକୁ ଏକ ଅଲଟ୍ରାଭିଭିଡ୍ ଚିତ୍ର ସହିତ ରୂପା”ର କରିଥାଏ । ୫୫ ଏବଂ ୬୫ ଇଂଚରେ ଉପଲବ୍ଧ ଟିଭିଗୁଡ଼ିକର ମୂଲ୍ୟ ଯଥାକ୍ରମେ ୧୧୪,୯୯୦ ଏବଂ ୧୪୯,୯୯୦ ଟଙ୍କା ଅଟେ । ଶୁଭାରମ୍ଭ ବିଷୟରେ ମ”ବ୍ୟ ଦେଇ ବରିଷ୍ଠ ଆଂଚଳିକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଏମର୍ଜିଙ୍ଗ୍ ମାର୍କେଟସ୍, ଡଲବି ଲାବୋରେଟୋରୀଜ୍ ଆଶିମ୍ ମଥୁର କହିଛ”ି, “ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପ୍ରିମିୟମ୍ ମନୋରନ ଅଭିଜ୍ଞତା ପ୍ରଦାନ କରିବା ପାଇଁ ଟିସିଏଲ୍ ସହିତ ମିଳିତ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ଆମେ ଅତ୍ୟ” ଆନନ୍ଦିତ । ଡଲବି ଭିଜନ ଓଛ ଏବଂ ଡଲବି ଆଟମୋସର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ମିଶ୍ରଣ ସହିତ ଟିସିଏଲ୍ ସି୮୨୫ ଆପଣଙ୍କ ମନୋରନକୁ ନୂତନ ଉଚ୍ଚତାକୁ ନେଇଥାଏ । ସି୭୨୫ ଚମତ୍କାର ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରେ ଯାହା ଏହାକୁ ଏକ ନିଖୁଣ ଘର ଆମୋଦପ୍ରମୋଦ ଉପକରଣ କରିଥାଏ ।ଭିଡିଓ କଲ୍ କ୍ୟାମେରା ସହିତ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ କ୍ୟୁଏଲିଡି ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଗୁଗୁଲ୍ ଡୁଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଭିଡିଓ କଲିଂ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ ।ଚିତ୍ର ପାଇଁ, ଏହା ଡଲବି ଭିଜନ,ଏଚଡିଆର ୧୦+ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି, ୪କେ ରିଜୋଲୁସନ,ଏଆଇପିକ୍ୟୁ ଇିନ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଏବଂ ଚିତାକର୍ଷକ ଚିତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଉଭୟ ଏମ୍ଇଏମସସି ଏବଂ ଏଚଡିଏମଆଇ ୨.୧ କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥାଏ । ଟିଭିଗୁଡ଼ିକ୫୦, ୫୫ ଏବଂ ୬୫ ଇଂଚରେ ଉପଲବ୍ଧ, ଏବଂ ଏଗୁଡିକର ମୂଲ୍ୟ ଯଥାକ୍ରମେ ୬୪,୯୯୦ଟଙ୍କା ୭୨,୯୯୦,ଟଙ୍କା ୯୯,୯୯୯ ଟଙ୍କା । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ରାୟ,ସିଓଓ, ହଙ୍ଗାମା ଡିଜିଟାଲ୍ ମିଡିଆ କହିଛ”ି, ଯେ “ଆମର ବହୁଭାଷୀ, ବହୁ-ଧାରା ଏବଂ ମଲ୍ଟି ଫର୍ମାଟ୍ ଲାଇବ୍ରେରୀକୁ ବିଭିନ୍ନ ଇକୋସିଷ୍ଟମ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ କରାଇବାରେ ଆମେ ସର୍ବଦା ବିଶ୍ୱାସ କରି ଆସିଛୁ । ଟିସିଏଲ୍ ସହିତ ଆମର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଅଂଶୀଦାରତା ମାଧ୍ୟମରେ, ଆମେ ସେମାନଙ୍କର ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ମନୋରନ ଅଭିଜ୍ଞତା ପ୍ରଦାନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛୁ । ଉ୭୨୮ ହେଉଛି ସେଠାରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଗେର୍ମଙ୍କ ପାଇଁ ଞଉଖ ଦ୍ୱାରା ଏକ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଅଫର୍ ।ଏଥିରେ ଐଊଗଓ ୨.୧ ଦ୍ୱାରା ସମର୍ôଥତ ଗେମ୍ ମାଷ୍ଟର ଏବଂ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଟେକ୍-ଚାଳିତ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକ ଯେପରିକି ଭେରିଏବଲ୍ ରିଫ୍ରେସ୍ ରେଟ୍ (ଠଜଜ), ଅଟୋ ଲୋ ଲାଟେନ୍ସି ମୋଡ୍ , ରଇଜଉ ଏବଂ କମ୍ପାନୀର ମାଲିକାନା ସୋଫ୍ଟ୍ୱେର୍ ଆଲଗୋରିଦମ, ଏହିପରି ଗେମର ମାନଙ୍କୁବେଷ୍ଟ୍-ଇନ୍-କ୍ଲାସ୍ ଗେମିଙ୍ଗ୍ ଅଭିଜ୍ଞତା ପ୍ରଦାନ କରେ । ବର୍ଦ୍ଧିତ ଭିଜୁଆଲ୍ ପ୍ରଭାବ ପାଇଁ ଏଥିରେ କ୍ୟୁଏଲିଡି ଡିସପ୍ଲେ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ୧୦୦% ରୁ ଅଧିକ କର୍ଲ ଭଲ୍ୟୁମ୍ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରେ । ।ଟିଭିଗୁଡ଼ିକ୫୫, ୬୫ ଏବଂ ୭୫ ରେ ଉପଲବ୍ଧ ଏବଂ ଏଗୁଡିକର ମୂଲ୍ୟ ଯଥାକ୍ରମେ ୭୯,୯୯୦ ଟଙ୍କା; ୧୦୨,୯୯୦ ଟଙ୍କା ଏବଂ ୧୫୯,୯୯୦ ଟଙ୍କା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *