ରେଡ୍‌ ଡ୍ରେସ୍‌ରେ ହୁମା କୁରେଶିଙ୍କ କିଲର ଲୁକ

ମୁମ୍ବାଇ, ୯ା୯: ବିଟାଉନର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୁମା କୁରେଶୀ । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର କୌଣସି ପରିଚିତ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ତାଙ୍କ ଅଭିନୟର ଯାଦୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହୃଦୟରେ ପଶିଛି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ଚରିତ୍ରରେ ନିଜକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଗଢନ୍ତି । ଏହା ହେଉଛି ଏକ କାରଣ ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ଦେବା ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗିଲା ନାହିଁ । ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ହୁମା ଅନେକ କାରଣ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ମଧ୍ୟ ରୁହନ୍ତି । ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବା ସୋସିଆଲ୍‌
ମିଡିଆରେ ଆକ୍ଟିଭ୍‌ ଥିବା ହୁମା ପ୍ରାୟତଃ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଝଲକ ସେୟାର କରନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଏଥର ହୁମା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଫଟୋସୁଟ୍‌ର ଝଲକ ଦେଖାଇଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ନାଲି ରଙ୍ଗର ପୋଷାକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ଫଟୋସୁଟ୍‌ ପାଇଁ ହୁମା ଏକ ଲାଲ୍‌ ସାଟିନ୍‌ ପ୍ଲାଜୋ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଏବଂ ଫସଲ ବ୍ଲେଜର ସହିତ ମେଳ ଖାଉଛନ୍ତି । ସେ ଧୂଆଁଳିଆ ଆଖି ଏବଂ ସୂକ୍ଷ୍ମ ଶିମିରି ମେକଅପ୍‌ ସହିତ ନିଜର କିଲର ଲୁକ୍‌ରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଲୁକ୍‌ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍‌ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ହୁମାଙ୍କ କାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ୍‌ ଲାଇନରେ ଅଛି । ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କୁ “ମୋନିକା, ଓଃ ମାଇଁ ଡାର୍ଲିଂ’, “ଡବଲ୍‌ ଏକ୍ସଏଲ୍‌’, “ତାରଲା’ ଏବଂ “ପୂଜା ମେରୀ ଜାନ’ ନାମକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମରେ ହୁମାଙ୍କର ଏକ ନୂଆ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *