IA ଏବଂ AD ଇଷ୍ଟ ଜୋନ୍ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ୍ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଅନୁଷ୍ଠିତ |

0 82

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରେଲୱେ ଇନଡୋର ଷ୍ଟାଡିୟମରେ IA&AD ଇଷ୍ଟ ଜୋନ୍ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ୍ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ 2024 ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳର ଟପ୍ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ୍ ପ୍ରତିଭାମାନେ ଏକ ଉତ୍ସାହଜନକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସେମାନଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ | ପୁରୁଷ ସିଙ୍ଗଲ୍ସ ବର୍ଗରେ, ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଏଜି ଜି ଜି ବାପିନ୍ଦର ବିଜୟୀ ହୋଇ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ହାସଲ କରି ମଣିପୁରର ଏଜିର ବିଦ୍ୟା ସାଗର ସଲାମଙ୍କୁ ଏକ କମାଣ୍ଡିଂ ସିଧାସଳଖ ବିଜୟରେ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଜିତିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ମହିଳା ସିଙ୍ଗଲ୍ସ ବିଭାଗରେ, ଏଜିର ଦିପାଲୀ ଗୁପ୍ତା, ବିହାର ଚାମ୍ପିଅନ୍ ଭାବରେ ଉଚ୍ଚରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ, କୋଲକାତାର ପୂର୍ବ ରେଳବାଇର ଡିଜିଏର ପି ନିଶିତା ଭର୍ମା ଯୋଗ୍ୟତା ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ। ପୁରୁଷ ଗ୍ରୁପ୍ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ସୁରକ୍ଷିତ କରି ଏଜି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଏହାର ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଜାହିର କରିଥିବାବେଳେ ଏଜି, ଓଡିଶା ପ୍ରଶଂସନୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ପୁରୁଷ ଗୋଷ୍ଠୀ ବର୍ଗରେ ରନର୍ସ ଅପ୍ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିଛି। ଚାମ୍ପିୟନଶିପ୍‌ର ଶେଷ ସମାରୋହରେ ଇଷ୍ଟକୋଷ୍ଟ ରେଳବାଇର ଜେନେରାଲ ମ୍ୟାନେଜର ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଶ୍ରୀ ମନୋଜ ଶର୍ମା ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥିମାନେ ଶ୍ରୀ ରାଜ କୁମାର, ପ୍ର। ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ ଜେନେରାଲ୍, ଏବଂ ଶ୍ରୀ କୁଲୱନ୍ତ ସିଂ, ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ପୂର୍ବ ତଟ ରେଳବାଇ ଏବଂ ପ୍ର। AG, ବିଶିଷ୍ଟ ଅତିଥି ଭାବରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.