ଲଦାଖ ମାମଲାରେ ଚୀନକୁ ସମ୍ମୁଖୀନ କରିବାକୁ ମୋଦି ସରକାର ଭୟ କରୁଛନ୍ତି : ରାହୁଳ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନା ମହାମାରୀ ଏବଂ ଚୀନ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କେନ୍ଦ୍ରରେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ଲଗାତାର ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବା କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ପୁଣି ଥରେ ସରକାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି । ଚୀନ୍ ସହ ହୋଇଥିବା ବିବାଦକୁ ନେଇ ମୋଦି ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରି ରହି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲଦାଖ ମାମଲାରେ ଚୀନ୍ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଭାରତ ସରକାର ଭୟ କରୁଛନ୍ତି । ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭୂମିରେ ଥିବା ପ୍ରମାଣ ସୂ·ଇ ଦେଉଛି ଯେ ଚୀନ୍ ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛି ଏବଂ ନିଜର ସ୍ଥିତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛି । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସାହସର ଅଭାବ ଏବଂ ଗଣମାଧ୍ୟମର ନିରବତା ଭାରତକୁ ବହୁମୂଲ୍ୟ ଦେବ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଗତକାଲି ଗୁରୁବାର ଦିନ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କରୋନା ମହାମାରୀ ସମ୍ପର୍କରେ କେନ୍ଦ୍ରରେ ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ । ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଭାରତରେ କରୋନା ବକ୍ର ହେଉ । ଭୟଭୀତ ହେବା ସହ ସମତଳ ନହେଉ । ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ତାଙ୍କ ଟୁଇଟ୍ରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ଆହୁରି ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଏହା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ‘ସ୍ଥିର ସ୍ଥିତି’, ତେବେ ଏହାକୁ ‘ଖରାପ ପରିସ୍ଥିତି’ କୁହାଯିବ କି?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *