ଜୋ ବିଡେନ ଆମେରିକାର ମହାନତାର ବିନାଶକାରୀ ହେବେ: ଟ୍ରମ୍ପ

0 62

ୱାଶିଂଟନ୍ : ହ୍ୱାଇଟ ହାଉସରେ ଆଉ ·ରି ବର୍ଷ ଖୋଜୁଥିବା ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ତାଙ୍କ ଗଣତାନ୍ତ୍ରିକ ପ୍ରତିଦ୍ୱ­ନ୍ଦ୍ୱୀ ଜୋ ବିଡେନଙ୍କ ଉପରେ ଜୋର୍ଦାର ବର୍ଷିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି କି ଜୋ ବିଡେନ୍ଙ୍କ ରେକର୍ଡ ସବୁଠାରୁ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ଓ ବିଶ୍ୱାସଘାତକ । ସେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ହେଲେ ଦେଶ ପ୍ରତି ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ଏବଂ ଆମେରିକାର ମହାନତାକୁ ନଷ୍ଟ କରିବ ବୋଲି କହିଛି । ହ୍ୱାଇଟ ହାଉସର ସାଉଥ ଲନରୁ ୭୪ ବର୍ଷିୟ ଟ୍ରମ୍ପ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଡେନ ପ୍ରଶାସନ ଅଧୀନରେ କେହି ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବେ ନାହିଁ । ଟ୍ରମ୍ପ କହିଛନ୍ତି କି ଜୋ ବିଡେନ୍ ଆମେରିକା ଆତ୍ମାର ତ୍ରାଣକର୍ତ୍ତା ନୁହଁନ୍ତି । ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଆମେରିକାର ·କିରିର ବିନାଶକାରୀ ଏବଂ ଯଦି ସୁଯୋଗ ଦିଆଯାଏ ତେବେ ସେ ଆମେରିକାର ମହାନତାର ବିନାଶକାରୀ ହେବେ । ବିଡେନଙ୍କ ରେକର୍ଡ ହେଉଛି ଆମ ଜୀବନକାଳର ସବୁଠାରୁ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା । ଇତିହାସର ଭୁଲ ଦିଗରେ ସେ ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ୟାରିୟର ଅତିବାହିତ କରିଛନ୍ତି । ନଭେମ୍ବର ୩ରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଆମେରିକା ନିର୍ବାଚନରେ ଟ୍ରମ୍ପ ଏବଂ ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ମାଇକ ପେନ୍ସ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିପକ୍ଷ ବିଡେନ ଏବଂ କମଲା ହାରିସଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରୁଛନ୍ତି । ଟ୍ରମ୍ପ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ନିର୍ବାଚନ ସ୍ଥିର କରିବ ଯେ ଆମେ ଆମେରିକାର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ବଞ୍ଚାଇବୁ ନା ସମାଜବାଦୀ ଏଜେଣ୍ଡାକୁ ଆମର ପ୍ରିୟ ଭାଗ୍ୟକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବୁ । ଏହା ସ୍ଥିର କରିବ ଯେ ଆମେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଉଚ୍ଚ ବେତନପ୍ରାପ୍ତ କରୁଥିବା ·କିରି ସୃଷ୍ଟି କରିବୁ ନା ଆମର ଶିଳ୍ପକୁ ଚୂର୍ଣ୍ଣ କରି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ·କିରୀକୁ ବିଦେଶକୁ ପଠାଉବୁ, ଯେପରି ବହୁ ଦଶନ୍ଧି ଧରି ମୂର୍ଖ ଭାବରେ କରାଯାଇଛି । ଟ୍ରମ୍ପ ଆମେରିକୀୟମାନଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ଭୋଟ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବ ଯେ ସେମାନେ ଆଇନ ପାଳନ କରୁଥିବା ଆମେରିକୀୟମାନଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେଉଛନ୍ତି ନା ନାଗରିକଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଉଥିବା ହିଂସାତ୍ମକ ଅରାଜକତାବାଦୀ, ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ ଏବଂ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେବେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.