ବାଇକୁଲ୍ଲା ଜେଲ୍ ଗଲେ ରିୟା

0 67

ମୁମ୍ବାଇ: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହେବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ଅଭିନେତା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଆଜି ସକାଳେ ମୁମ୍ବାଇର ବାଇକୁଲ୍ଲା ଜେଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ଗତକାଲି ରାତିରେ ତାଙ୍କ ଜାମିନ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିବା ଜଣେ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ଭିଡିଓ ଶୁଣାଣି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ୧୪ ଦିନ ଜେଲ ପଠାଯାଇଥିଲା । ସେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ରାତି କଟାଇଥିଲେ । ଆସନ୍ତାକାଲି ତାଙ୍କର ଜାମିନ୍ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି ହେବ । ବାଇକୁଲ୍ଲା ଜେଲ ହେଉଛି ମୁମ୍ବାଇର ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକମାତ୍ର କାରାଗାର ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ କୋରେଗାଓଁ-ଭୀମା ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଶିନା ବୋରା ହତ୍ୟା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଇନ୍ଦ୍ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ତଥା କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ସୁଧା ଭରଦ୍ୱାଜଙ୍କ ସମେତ ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଅନ୍ତେବାସୀ ଅଛନ୍ତି । ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପାଇଁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଆୟୋଜନ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି, ଯାହାର ବଲିଉଡ ତାରକା ଯାହାର ଜୁନ ୧୪ ରେ ସିବିଆଇ ଦ୍ୱାରା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଉଛି । ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା କୋର୍ଟ କାଗଜପତ୍ରରେ କୌଣସି ଉଲ୍ଲେଖ ନାହିଁ । ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋୟିକ୍ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ କର୍ମ·ରୀ ସାମୁଏଲ ମିରାଣ୍ଡା ଏବଂ ଦୀପେଶ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାର କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ତିନି ଦିନ ଧରି ପଚରାଉଚରା ପରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । କୋର୍ଟ ତାଙ୍କ ଦସ୍ତାବିଜରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଡ୍ରଗ୍ ଯୋଗାଣ ସହ ଜଡିତ ଡ୍ରଗ୍ ସିଣ୍ଡିକେଟ୍ର ଜଣେ ସକ୍ରିୟ ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିତରଣ ଏବଂ ଦେୟ ବିଷୟରେ ଜାଣିଛନ୍ତି । ଡ୍ରଗ୍ସ ବିରୋଧୀ ଏଜେନ୍ସି କହିଛି ଯେ, ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପାଇଁ ଔଷଧ କିଣୁଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । ସାମୁଏଲ ମିରାଣ୍ଡା ଏବଂ ଦୀପେଶ ସାୱନ୍ତ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଡ୍ରଗ୍ସ କ୍ରୟ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟ ଅଭିନେତା ଏବଂ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏଥିପାଇଁ ଅର୍ଥ ଦେଉଥିଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.