ସ୍ୱିଡେନ୍ ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଇବେ ଜଣ୍ଟି

ସ୍ୱିଡେନ୍ : ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ପୂର୍ବତନ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଜଣ୍ଟି ରୋଡସ୍ ସ୍ୱିଡେନ ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ନୂତନ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଭାବରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି । ଏହି ଖବରକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରି ସ୍ୱିଡେନ କ୍ରିକେଟ୍ ଫେଡେରେସନ୍ କହିଛି ଯେ ଜୁନିୟର କ୍ରିକେଟ୍, ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ ଦେଶରେ ଖେଳର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ବୋର୍ଡ ନିବେଶ କରିବାକୁ ·ହୁଁଥିବାରୁ ରୋଡସ୍ଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଖେଳାଳିଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ବଢ଼ାଇବା ଏବଂ ଦେଶର କ୍ରିକେଟକୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ତରକୁ ନେବାରେ ରୋଡସ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି ଏସସିଏଫ୍ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବେନ ହରାଡାଇନ୍ ଆଶା ପ୍ରକଟ କରିଛନ୍ତି । ଆମର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଲକ୍ଷ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରମୁଖ କ୍ଷେତ୍ର ଜୁନିୟର କ୍ରିକେଟ୍ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆଡକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ହୋଇଛି । ଜଣ୍ଟି ଆମ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଉଠାଇବାରେ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବା ସହିତ ଖେଳର ଭବିଷ୍ୟତର ସ୍ଥିରତା ପାଇଁ ଗୁଣାତ୍ମକ କୋଚିଂ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପାଇ ଆନନ୍ଦିତ ଅଟେ । ଆମର ଛୋଟ ଏବଂ ଉଚ୍ଚାଭିଳାଷୀ ଦଳର ଏକ ଅଂଶ ବୋଲି ହରାଡାଇନ୍ କହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ନୂତନ ଭୂମିକା ବିଷୟରେ ରୋଡ୍ସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ସ୍ୱିଡେନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହେବା ଏବଂ ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ମୁଁ ମୋ ପରିବାର ସହିତ ସ୍ବିଡେନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହେବା ଏବଂ ସ୍ୱିଡେନ କ୍ରିକେଟ୍ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ସହିତ ମିଳିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ । ଏହି ସୁଯୋଗ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟରେ ଆସିଛି ଏବଂ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ନୂତନ ପରିବେଶରେ ମୋର ଶକ୍ତି ବିନିଯୋଗ କରିଥିବାରୁ ମୁଁ କୃତଜ୍ଞ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *